Lee Cooper WORKWEAR

Kto powiedział że odzież robocza musi być nudna?

Pragniemy przedstawić Państwu ponadczasową markę Lee Cooper Workwear z ponad 100 letnim doświadczeniem w branży.
Z przyjemnością informujemy, że P.O. Korczak oficjalnie zostało głównym przedstawicielem marki Lee Cooper Workwear na Polske.
Przedstawiamy Państwu Brytyjską markę, która stawia na wysoką jakość swoich produktów, ponadczasowość, unikalne i modne wzory, zapewniając maksymalny komfort pracy.

Ich produkty świetnie się sprawdzą dla magazynierów, kierowców, monterów, mechaników, instalatorów oraz w całym przemyśle lekkim i usługach, gdzie w odzieży roboczej jakość i komfort są na pierwszym miejscu.

Historia Lee Cooper rozpoczęła się w Londyńskiej fabryce w East End produkując wytrzymałą, bezkompromisową odzież roboczą. Od tego czasu, Lee Cooper stał się globalnym liderem w branży modowej z ponad 100 letnim doświadczeniem oraz lojalnymi fanami marki na całym świecie.

Założona w 1908 roku przez Morrisa Coopera marka znana obecnie jako Lee Cooper zbudowała swoją pozycję jako wiodący producent odzieży zapewniając mundury dla żołnierzy Wielkiej Brytanii podczas I i II wojny światowej. W 1945 roku marka zmieniła swoją koncepcje rezygnując z produkcji odzieży wojskowej i zaczęła tworzyć modne produkty na rynek cywilny. Dzięki tej zmianie podbiła serca klientów na całym świecie.

Rewolucyjna marka, z ponad 500 markowymi sklepami Lee Cooper, sprzedaje swoje produkty w ponad 100 krajach, pozostając wierna swojemu brytyjskiemu dziedzictwu. Dzięki temu Lee Cooper jest marką rozpoznawalną w branży odzieżowej na całym świecie.

Teraz z przyjemnością prezentujemy Państwu nową kolekcje odzieży roboczej. Nowoczesność, użyteczność i oryginalność którym wierny jest Lee Cooper.